Husk vår ekspresslevering! I Bergen/omegn: Bestill før kl 10:00 og få varene levert samme dag.
Resten av landet: bestill før kl 14:00 og få varene på døren 1-2 dager etter.

Handle for 1600,- til og du får fri frakt.

Kontakt oss

Abas AS Kosmetikk Engros

Nattlandsveien 150
5094 BERGEN
Tlf. kontor: 55 28 28 28

E-post kontor: office@abaskosmetikk.no

Vår fagkonsulent

Karen Terese Arntsen

tlf. 47 975 26 581

karen@abaskosmetikk.no 

Våre salgskonsulenter

For bestilling av varer ta kontakt med din selger eller ring kontoret på tlf. 55 28 28 28

Baard Raknes

Salgssjef

Tlf: 46 90 73 35
baard@abaskosmetikk.no

Jon Steinar Hjartåker

Bergen og omegn

Tlf: 90 16 34 18

jon.steinar@abaskosmetikk.no

Frode Erland

Haugesund og omegn

Tlf: 90 97 94 94
frode@abaskosmetikk.no

Rune Sørensen

Vestfold

Tlf: 92 68 74 77
rune@abaskosmetikk.no

Stig Johansen

Telemark

Tlf: 91 78 09 96
stig@abaskosmetikk.no

 

 

 

Nina Friestad

Rogaland

Tlf: 40 41 24 47
nina@abaskosmetikk.no

Terje Dale

Agder

Tlf: 40 41 24 49
terje@abaskosmetikk.no

Julie Øren

Sogn og Fjordane 

Tlf: 97 50 28 28
julie@abaskosmetikk.no

Veronica Kristiansen Koldal

Rogaland

Tlf: 40 41 24 42       veronica@abaskosmetikk.no

Marian Torsvik

Bergen og omegn

Tlf: 48 32 34 12 marian.torsvik@abaskosmetikk.no

MENY

Følg oss