Kontakt

ABAS AS Kosmetikk Engros

Nattlandsveien 150, 5094 BERGEN

Tlf. kontor: 55 28 28 28

E-post kontor: office@abaskosmetikk.no

Sosiale medier: facebooklogo_til mail abaskosmetikk  instagram-logo_mini abaskosmetikk

Nattlandsvn 150


Salgskonsulenter

For bestilling av varer ta kontakt med din selger

eller ring kontoret på tlf. 55 28 28 28


Baard Raknes

tlf. 46 90 73 35

baard@abaskosmetikk.no

Hallvar H. Gustavsen

tlf. 48 32 34 12

hallvar@abaskosmetikk.no


Jon Steinar Hjartåker

tlf. 90 16 34 18

Jon.Steinar@abaskosmetikk.no

Frode Erland

tlf. 90 97 94 94

frode@abaskosmetikk.no

Rune Sørensen

tlf. 92 68 74 77

rune@abaskosmetikk.no

Stig Johansen

tlf. 91 78 09 96

stig@abaskosmetikk.no

Nina Friestad

tlf. 40 41 24 47

nina@abaskosmetikk.no

Terje Dale

tlf. 40 41 24 49

terje@abaskosmetikk.no

Roger B. Møller

tlf. 40 41 24 42

roger@abaskosmetikk.no

Handlevogn

Logg inn

Søk i produkter

Varegrupper